Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Balıkçı 286

Tarih kokan boğaz manzarası eşliğinde...

Özenle seçilen günlük taze balık ve et çeşitleriyle misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Eşsiz Çanakkale boğazı sahiline konumlanmış, ulaşımı çok kolay, 120 araç – 20 otobüs’ün rahatlıkla sığacağı büyüklükte otoparkı olan restaurantımız 2003 yılından bugüne sürekli gelişen hizmet ve kalite anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

286 Restaurant’ın vizyonunu oluşturan en temel yapı taşı, içinde bulunduğumuz Turizm-Yiyecek İçecek sektöründe yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak dolayısı ile misafir memnuniyetidir. Bu temel etrafında misyonumuz Yiyecek içecek sektörünün yeniliklerine süratle adapte olarak siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır.

Tarih kokan boğaz manzarası, ferah salonları, özenle seçilen günlük taze balık ve et çeşitleriyle misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Kış sezonunda 720 kapalı yaz sezonunda 1250 kişilik açık kapasiteye ulaşan restaurantımızla misafirlerimize yüksek kalite ürün ve hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Restaurantımıza adım atmanızdan itibaren güler yüz, kaliteli servis, damak tadınıza uygun kahvaltı, balık ve et seçenekleriyle manzaranın tadını çıkaracak, özel gün ve gecelerinizi unutulmaz kılacaksınız.

RESTAURANTIMIZIN GENEL ÖZELLİKLERİ Balık ve Deniz ürünleri mutfağı Kebap ve Et ürünleri mutfağı Etkileyici konseptiyle 500 kişilik ana salon İki ayrı loca Yaz sezonunda açılan denize sıfır 200 kişi kapasiteli (45 masa) bahçe 80 kişi (20 masa) kapasiteli eşsiz iskele Hafta sonu 150 çeşit açık büfe kahvaltı Kablosuz internet Rahat ve modern oturma grupları Merkezi havalandırma sistemi Toplantı organizasyonları için profesyonel projeksiyon ve teknik donanım Özel otopark

Manzara ve Lezzet Bir Arada

Balıkçı 286

Dünya Lezzetleriyle Boğazın Görkemi Tek Bir Nokta’da Buluştu…

Denizin mavisi ile yeşilin birleştiği noktada, güneşin doğuşunun ve batışının en güzel seyir noktasından sizlere merhaba diyen 286 Restaurant’ta manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız.

Çanakkale’nin Atatürk Caddesinde muhteşem boğaz ve doğa manzarasıyla 286 Restaurant’ ta canlı müzik programı ile eğlencenin tadını boğazda olmanın ayrıcalığı ile çıkarabilirsiniz.

Boğaz’ın büyüleyici manzarası eşliğinde romantik ve keyifli dakikalar geçirmek isteyenler için mutlaka görülmesi önerilen mekanda; Türk ve Dünya mutfağından seçme yemeklerle konuklarına geniş yelpazede bir mönü sunan 286 Restaurant Çanakkale'nin en gözde mekanları arasında yer almaktadır. Damak zevkinize uygun lezzetleri eşliğinde düğün, davet, iş toplantıları ve tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

500 kişilik kapalı mekan kapasitesi 1000 kişilik açık kapasitesi, farklı mönü ve müzik seçenekleri ile hizmetinizde 286 Restaurant’ta Canlı müzik programı eşliğinde Türk ve Dünya mutfağından örnekler sunan mönülerde nefis et yemeklerinden, taze deniz ürünlerine kadar aradığınız tüm lezzetleri bulmanız mümkün.

Şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden çok uzak huzur dolu bir Pazar kahvaltısı için ideal bir mekan olan 286 Restaurant 10.00-14.00 saatleri arasında siz misafirlerine Boğaz’da brunch keyfi seçeneği sunuyor.

Damak zevkinize uygun lezzetler

Kebapçı 286

Kebapçı 286 adı, kalitesi ve sunduğu hizmettir.

Kebapçı 286’nın kendine has özellikleri arasında, en önemli olanı, misafirlerine sunduğu hizmeti, severek yapıyor olmasıdır.

Amacımız siz değerli misafirlerimizi, evinizdeymiş gibi hissettirmektir. Bu nedenle, mutfağımızın temiz ve hijyenik olması, işinin ehli olan çalışanlarımız ile sizlere sunulan ürünlerin doğal şartlarda hazırlanıyor olması önemlidir.

Üretim aşamasında kullandığımız tüm ürünler, sertifikalı ürünlerdir. Amacımız, markamızı bundan sonraki kuşaklara en iyi şekilde temsil etmektir.

Çanakkale’de bulunan merkezimizde 500 kişilik salonumuz mevcuttur. Ayrıca 1000 kişilik açık alanımızla hizmet vermekteyiz.

Görüşleriniz

Bizim için Önemli

Üst