Hizmetler

Anasayfa Hizmetler

Kokteyl & Organizasyonlar

Özel anların, toplantıların, kutlamaların, açılışların, davetlerin en prestijli yüzüdür kokteyl organizasyonları. 286 Dilerseniz kokteylleriniz için, dilerseniz davet ve gala organizasyonlarınız için sizlere kokteyl organizasyonu kapsamında gerekli tüm hizmetleri sunuyoruz. Kokteyl menülerindeki ikramlıklarımız günlük, taze ve hijyenik koşullarda üretilmekte deneyimli ve güleryüzlü personellerimiz tarafından en iyi şekilde servis edilmektedir.

Kokteyl Organizasyonları: Davet ve organizasyonlarınız için A’dan Z’ye kokteyl hizmetleri. Kutlama, Partiler, Galalar, Lansman, özel gün daveti vb. tüm davetler için dilerseniz tüm organizasyonu bize bırakın dilerseniz istekleriniz doğrultusunda hizmetlerimizden yararlanmanız için kokteyl organizasyonu fiyat teklifi hazırlayalım.

Ayrıntılı Bilgi

Özel Günler ve Kutlamalar

Çok özel kutlamalar ile hayata anlam ve renk katıyoruz.

Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı gibi sevdiklerimizle bir arada yapılan kutlamalar, hayata anlam ve renk katıyor. Bu özel günleri, unutulmaz kılmaya hazırsanız sizleri 286 Restaurant’a bekliyoruz.

Ayrıntılı Bilgi

Toplantı ve Seminerler

Şirket yemekleri, mezuniyet balosu, basın toplantıları, özel grup yemekleri için Türk ve Yunan mutfağından seçkin lezzetleri ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla,286 Restaurantta unutulmaz bir organizasyon geçirmeye hazır mısınız ?

Salonlarımızda : Barkovizyon, Ses Sistemi, Telsiz Mikrofon, Dosya, Kalem Kağıt, Wriless İnternet, LCD TV mevcuttur.

Ayrıntılı Bilgi

Nikah & Düğün Organizasyonları

Hayalinizde ki ‘düğününüz’ gerçek oluyor…

Hayatınızın en heyecanlı ve en unutulmaz dakikalarını, akrabalarınız ve dostlarınızla paylaşacağınız görkemli bir davete hazır mısınız?

Çanakkale boğazı sahilinde muhteşem manzarası, eşsiz iskelesi ve tecrübeli personelimiz ile 286 Restaurant olarak hayalinizdeki ‘düğününüz’ veya ‘nişanınız’ gerçek oluyor.

Görkemli manzara ve huzurlu bir atmosferde, dilediğiniz grubunun müziği eşliğinde, fotoğraflarınızı kendi fotoğrafçınız çekebilir. Güler yüzlü ve kaliteli servis anlayışı ile Türk mutfağının seçkin lezzetleri ile hazırlanan çok özel düğün menülerinden seçebilirsiniz.

Ayrıca, restaurantımızın önünde büyük bir iskele olduğundan özel tekneler ile gelmek de mümkün…

Gelin arabanız, istediğiniz takdirde, mekanın sizin için süsleyeceği özel bir transfer teknesi de olabilir. Özel otopark ve vale hizmeti mevcuttur.

Ayrıntılı Bilgi
Üst